Hakkımızda

T-REX Mekanik, çeşitli şirketler bünyesinde gerçekleştirilen projeler ve edinilen tecrübelerin ardından 1988 yılında “Çelebiler” ünvanı ile sektöre girmiştir. 2000 yılında “T-REX” markasının tescil çalışmaları ile birlikte ünvanını da “Treks” olarak değiştirmiştir.

Bu unvan değişikliğindeki amaç, üretimi planlanan sistemlerin uluslar arası piyasalara daha akılda kalıcı bir marka ile sunulmasıdır.

T-REX, sektördeki faaliyetlerine klima-soğutma alanında servis hizmetleriyle başlamıştır. Zaman içerisinde gelişmelere ayak uydurarak çalışma alanlarını diğer mekanik tesisat konularını da kapsayacak şekilde genişletmiştir. Tüm bu gelişmelerin neticesi olarak, bugün proje dahil olmak üzere; anahtar teslim komple elektro-mekanik tesisat uygulamalarını gerçekleştirmektedir.

Firmamız, fabrika, hastane, ameliyathane, avm, otel, iş merkezi, tiyatro salonu, lüks konut, spor kompleksi, yüzme ve süs havuzları, kütüphane, hipermarket, hamam kompleksi gibi akla gelebilecek her türlü yapı ve tesisin mekanik tesisatlarını yaparak kazanmış olduğu tecrübesini sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Girdiği iş alanlarında her zaman en kaliteli çalışmayı yapmayı kendisine hedef haline getiren T-REX, alanındaki yürüyüşüne emin adımlarla devam etmektedir.

 
 
Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.t-rex.com.tr sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2022